Długofalowa współpraca to lepsze efekty – CMS Drupal

 

system-cms-drupal
Dobra strategia
to podstawa sukcesu każdego biznesu.

Strona internetowa to dziś nic innego jak Twoja firma przeniesiona do internetu, tylko lepsza ponieważ czynna 24/h. Twój odbiorca, który poszukiwał będzie interesujących go rzeczy znajdzie je na stronie internetowej o każdej porze.

Początki w internecie

Myślisz nad stworzeniem odpowiedniej do potrzeb klienta strony internetowej, ale na razie Twój biznes nie wymaga zaawansowanych rozwiązań, lecz w przyszłości planujesz rozwijanie biznesu i wtedy warto żeby również rzecz tak ważna jak strona internetowa, rozwijała się wraz z prowadzonym przedsięwzięciem.


*Jeśli jednak strona internetowa ma służyć jedynie za “wizytówkę” lub blog, to owszem możesz zrobić to na Drupalu, ale są platformy które nadają się do tego lepiej.

Do rzeczy!

Drupal jest narzędziem bardzo rozbudowanym, przy pomocy którego możesz zrobić na swojej stronie to co tylko chcesz, który w większości używany jest na stronach z dużą ilością danych, podstron oraz użytkowników jak strony państwowe, uczelnie, portale. Sprawy takie jak bezpieczeństwo, szybkość ładowania, czy pozycja w wyszukiwarce to podstawowe filary tego CMS-a. potwierdza to ponad milion stron stworzonych przy jego pomocy

Korzyści

Kto nie chciałby CMS-a który zapewni łatwe zarządzanie treścią, bezpieczeństwo szybkie ładowanie stron, wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych i dodatkowo żeby to wszystko było dostępne za bezcen..
Sam dobrze wiesz, że w rzeczywistości jednak za wszystko co dobre trzeba zapłacić lub poświęcić trochę więcej pieniędzy lub czasu niż za produkt/usługę o wątpliwej jakości.

Zawsze przecież jest jakiś sposób.


Jednym z nich może być stworzenie strony www, która na razie nie wymaga zaawansowanych rozwiązań na drupalu, lecz w przyszłości rozszerzana będzie o szereg usprawnień i nowych możliwości. Przy rozwijającym się biznesie warto aby strona również nie zostawała w tyle, w końcu to główna wizytówka marki w internecie.


No dobra ale gdzie zaoszczędzę czas i pieniądze?

 

Gdy stworzysz małą stronę na CMS, który nie daje tak dużych możliwości rozwoju jak Drupal to gdy Twój biznes się rozwinie będziesz potrzebować całkowicie nowej strony, a wiadomo że dużo taniej i lepiej jest coś rozwinąć, dodać niż tworzyć całkowicie od podstaw, wiec suma sumarum, gdy zdecydujesz się na małą stronę w oparciu o drupala to koszt wykonania może być nieco wyższy, lecz kiedy zaczniesz rozwijać stronę o bardziej zaawansowane funkcjonalności to całościowo taki projekt będzie kosztował mniej czasu i pieniędzy dlatego bardziej opłacalną opcją będzie właśnie wybranie CMS-a logiem kropelki.

Wnioski

Jeśli twoja obecność w internecie polegać będzie tylko i wyłącznie na udostępnianiu danych kontaktowych i kilku fotek to daj sobie spokój z Drupalem, lecz jednak jeśli dostrzegasz ogromny marketingowy i sprzedażowy potencjał internetu, a Twoja strategia biznesowa zakłada rozwijanie takich narzędzi jak strona internetowa to, CMS Drupal jest właśnie dla Ciebie i gwarantuję że spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *